01
01
Perakende ve Toptan Eticaret Danışmanlığı

10 Yıllık tecrübemizle hem toptan hem perakende kurulum sürecinde A'dan Z'ye destek veriyoruz. Business planı belirleyerek kısa-orta-uzun vadeli hedefleri belirliyoruz.

02
02
Kurulum ve Sonrası

E-ticaret ve toptan kurulum sonrası operasyonel süreci belirliyor, izliyor, müdahale ediyor ve yönlendiriyoruz. Kurulum sırasındaki harcamalarınızı minimize ediyoruz.

03
03
İhtiyaç Belirleme

Personelden yazılıma, reklam bütçenizden demirbaşa kadar tüm ihtiyaçlarınızı belirliyor gereksiz harcamalarınızı minimuma indiriyoruz.

04
04
Dış tedarik ve Kar - Zarar Hedefleri

Azami boyutta dış tedarik analizi ve şirketin genel kar – zarar yapısı oluşturuyor ve yanlış yönetim sonucunda doğabilecek zararları minimize ediyoruz.

E-ticaret Danışmanlığı

Siz Hayal Edin
Biz Başaralım

E-ticaret danışmanlık hizmeti ve e-ticaret strateji danışmanlığı ile elektronik ticarete başlama düşüncesi olan veya henüz başlamış olan şirketlere bu uzun ve zorlu yolda tecrübelerimizi paylaşarak yanlış yatırımlardan uzak tutuyor. Şirketin kısa – orta ve uzun vadeli hedeflerini birlikte belirliyor ve firma için en uygun business planı belirleyerek o planı da uygulamaya geçiriyoruz. Vereceğiniz danışmanlık ücretinin engelleyeceğimiz yanlış proje yönetimi ve hatalı reklam bütçelerinden misliyle çıkaracağımızı GARANTİ ediyoruz.  

+
Mutlu Müşteri
+
Bitmiş Proje
+
Yıllık Tecrübe
E-ticaret Danışmanlığı

E-ticarette Yoksanız
Artık Ticarette Yoksunuz

01
Analiz

Öncelikle sizi analiz ediyoruz. İdeal hedef kitlenizi ve bütçenizi belirliyor, buna yönelik iş planı çıkarıyoruz.

02
Uygulama

Analiz sürecinde yaptığımız check-up sonucunda firmanıza özel iş planlarını hayata geçiriyor. Tamamını birlikte uygulamaya geçiriyoruz.

03
Denetim

Artık firmanın bize ihtiyacı olmadan ticari hayatına doğru şekilde devam edebilmesi için yapılan tüm uygulamaları öğretiyor ve süreç sonunda ihtiyaç duyulan süre kadar denetliyoruz.

01
Onsite Optimization

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search

02
Keyword Research

We select themed keywords based on user-intent to solidify rankings based on what users searches

03
Link Building

We help improve website content so visitors clearly understand how it relates to their search